Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is volt már így?

Más is volt már így?

Figyelt kérdés

Olyan rossz érzés...hétfőn vizsgázom és még nagyon sok anyagot kell átvennem. Bűntudatom van mert a családom azt hiszi már majdnem befejezem átnézést. Folyamatában tanultam de félek hogy nem sikerül.

Nem akarok csalódást okozni.


Más is volt már hasonló cipőben? Hogy tudtátok megoldani?


Kérlek ne írjatok bántó kommenteket.


2023. jún. 9. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Aludj!
2023. jún. 9. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha jegyzeteket készítesz, azzal is rögzül sok információ.


By the way: Olvastam egy érdekes vizsga történetet. Már nem tudom, pontosan hol, lehet, hogy itt, vagy a liked.hu-n...

A lényege az volt, hogy a vizsgázó egyetlen tétel tanult meg. Most mondjuk, hogy a hetest.

Kihúzta a tételt, mejd azonnal visszarakta, és elkeverte. A tanár erre megkérdezte, hogy hányas tétel húzta? A vizsgázó erre azt mondta: a hetest, (igazából nem a hetest húzta, de nagyon meggyőzően adta elő) de babonából azt nem szeretné. Erre a vizsgáztató azt mondta: olyan nincs, válaszoljon a hetes tételre. Így végül azt az egy tételt, amit megtanult, mondta fel.

Hátránya: ha megengedik, hogy másik tételt húzzon az illető, arra nem mondhatja újra a hetest.

2023. jún. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!