Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Posta utánküldés szolgáltatás...

Posta utánküldés szolgáltatás egyszeri alkalom, vagy lehet huzamosabb időre is igényelni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy van egy havidíja (pár ezer forint/hónap). Az a kérdésem, hogy ha én bemegyek ezzel a postára vagy online igénybe veszem a szolgáltatást, akkor ezt minden egyes utánküldött levél esetében meg kell tennem, vagy fizetek egy bizonyos havi díjat és a lakcímem helyett az általam megadott címre jönnek a levelek amíg le nem mondom a szolgáltatást? Vagy először mindig az állandó lakcimemre küldik és ha nem tudják kézbesíteni utána történik csak az utánküldés?

2023. jún. 10. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Úgy tudom, lehet náluk ilyen bejelentést tenni, és amíg le nem mondod, a megadott címre küldik a címedre érkező leveleket.
2023. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem elsősorban az egyetem miatt kell ne kelljen már minden levélért utazgatni
2023. jún. 10. 16:16
 3/3 BlackSword ***** válasza:
100%
Az utánküldés havidíjas szolgáltatás... és oda küldik, ahová kéred... ameddig ki van fizerve...
2023. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!