Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A reddit mire való? Olyasmi...

A reddit mire való? Olyasmi mit ez az oldal?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom hogy az is egy kérdezős oldal, de javítsatok ki ha tévedek!

2023. jún. 11. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Közösségi oldal, ahol milliónyi ún. subredditekbe tömörülnek az egyes az egyes témák követői, érdeklődői. Ezek a teljesen általános Harry Potter fanok subredditjétől az egészen extrémen specifikus kenyérszeleteket fázhoz tűzőkapcsozók subredditjéig mindent magába foglal.
2023. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#es kèrdezgetni is lehet ott?
2023. jún. 11. 16:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha a megfelelő subredditen teszed fel a kérdést. Elég szigorú a moderáció a nem témába illő kérdésekkel illetően.
2023. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 értem
2023. jún. 11. 16:41
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha magyarul akarsz kérdezni, van egy r/askhungary sub, ott bármilyen témájú kérdést feltehetsz.
2023. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha szétnézel rajta, hamar bele lehet jönni hogy mi micsoda, mit tud és mire való (ha nem tetted volna fel a kérdést, csak megnyitod és megfigyeled, magadtól is rájössz). Csak vagy ma nézd meg, vagy majd pár nap múlva, mert most napokra több nagy közösség is zárolja magát egy tiltakozási hullám miatt, és elérhetetlen lesz.
2023. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
random kérdésekhez ott a nostupidquestions subreddit pl
2023. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Ja, ott is kérdezhetsz, és úgy vettem eszre hogy ott nincs ennyi frusztrált troll, mint ezen az oldalon, meg ott mégha nicknéven vagy is fent, valamilyen szinten mégse olyan, mint itt trollkodni teljesen anonim módon, mert ott a nickeder kötni tudják hozzá, hogy van, és kiszúrják, ha össze vissza trollkodsz.
2023. jún. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

"és úgy vettem eszre hogy ott nincs ennyi frusztrált troll, mint ezen az oldalon"


Az elején én is így vettem észre. Először még pont normális válaszokat kaptam a kérdéseimre, aztán később elkezdtek megjelenni az arrogáns, fellengzős kommentelők, akik vergődnek totál értelmes és hátsó szándék nélküli kérdés alatt is, meg vicc, hogy még egy kérdést is minuszolnak. Eleve egy f.szság kérdést pontozni. Azért teszi fel normális ember, mert meg szeretne valamit tudni, ezzel mi a baj?

2023. okt. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!