Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon a világon hány ember...

Vajon a világon hány ember lóg a levegőben?

Figyelt kérdés
Akárhol nézek videókat mindig valaki utazgat vagy nyaral,vagy turistáskodik jó tudom vannak országok meg helyek amik a turistákra építenek de akkor mennyi ember nem dolgozhat a világon?Akkor ezek mind szerencsés emberek?

2023. jún. 14. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mo-on nagyjából minden 9 munkanap után jár egy nap szabadság. Egy évben másfél hónapot is ki lehet venni egyfolytában (hétvégéket beleszámítva). Ez alatt lehet utazgatni, ha van az embernek pénze.
2023. jún. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell szerencse, egyszerűen csak prioritás kérdése. Akinek fontos az, hogy utazzon, világot lásson, az meg fogja találni a módját, hogy meg tudja ezt tenni. Előteremti hozzá a pénzt és az időt. Én is például rengeteget utazok, mert számomra ez fontos. Amit ugye nem látnak az emberek kívülről, hogy mennyi mindenről lemondok ezért... Másrészt vannak egyre többen olyanok, akik például tudnak távmunkában dolgozni vagy van passzív jövedelmük, ők tudnak akár "hivatásos utazók" is lenni. Akkor nem 1-2 hétre megy el, hanem akár több évre. A lényeg, hogy nyitotabban kell gondolkodni és akkor megtalálhatja az ember a módját, hogy megvalósítsa amit szeretne.
2023. jún. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2/


Nekem ez sajnos nem megy

2023. jún. 15. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!