Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs hívószámazonosító...

Nincs hívószámazonosító letiltása lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy telefonszám ami 1 hete zaklat, kutatást végeznek, nem szeretnék benne részt venni ezt többször is elmondtam nekik, de a számukat nem tudom letiltani, mivel nincs hívóazonosító.

Esetleg valahogy ezt ki lehet kapcsolni, hogy az ilyen "nincs hívóazonosító" emberek ne tudjanak hívni?



2023. jún. 14. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudod tiltani. Én nem veszem fel azt a szám nélküli hívókat.
2023. jún. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most már én is ezt csinálom, de amikor 1 órában 2szer hívnak, akkor az már kicsikét zavaró és ezért gondoltam erre, hogy nem-e lehet valahogy ezeket letiltani
2023. jún. 14. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelmen kívül kell hagyni! A napi szintű 35187. hívás után csak belátja, hogy nincs értelme az erőlködésnek.

Velem is próbálkoztak szám nélküliek, - de csak próbálkoztak!

EGYETLEN EGYSZER SEM vettem fel, - feladták!

2023. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kezdetben a munkahelyem sem vette komolyan, hogy azonosító nélküli hívásokra nem mozdulok. Aztán egyszer a főnököm hívott, hogy a következő hívást fel kellene vennem, mert munkahelyi lesz! :DDD

Ha valakinek a kiléte ennyire titkos, akkor meghagyom neki az esélyt, hogy megőrizze magának a titkát! :DDD

2023. jún. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Nem találkoztam még olyan provlémával, hogy folyamatosan hívogassanak. Ha magánjellegű, akkor nyilván mindig felveszem, ha munkaidőben céges, akkor azt is, viszont a rejtetteket soha. Hagyom csörögni, ezzel is fogyjon az "értékes" idejük. Szerintem ez így jó.:D
2023. jún. 17. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!