Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek műveltebb?

Hogyan legyek műveltebb?

Figyelt kérdés

Valaki olyan Youtube csatornát esetleg tudna ajánlani, ami által műveltebbé vállhatok?

Tanult ember vagyok, de rájöttem, hogy hiába tanultam annak idején, semmi nem maradt meg. Jól tanító történelem és kémia tanárom sosem volt, azoknál a legnagyobb a hiányosság, mert csak puskáztam évekig szinte.

Köszönöm!



2023. jún. 14. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
2023. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!😊
2023. jún. 16. 23:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Művelt? Milyen irányban? Olvass sok-sok könyvet, lehetőleg nem szórakoztató jellegű regényeket(már ha nem vagy tinédzser). Kezdésnek ott van például Dosztojevszkijtől a Bűn és bűnhődés. Nem egyszerű értően elolvasni, de szerintem megéri. Vagy ha egy kicsit későbbi irodalmat nézünk, akkor Aldous Huxley-Szép új világ. Esetleg George Orwell-Állatfarm, vagy szintén tőle az 1984. Jó olvasást! ;)
2023. jún. 17. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Időutazó jó csatorna wun wun hihetetlen történelem ha angolt is akarsz az organic chemistry teacher szószerint minden reál tudományról csinál videót
2023. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!