Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Netamin Almaecet kapszula...

Netamin Almaecet kapszula 400mg. Én tegnap kezdtem szedni nekem elvette az étvágyamat. Egy szelet pízzát tudtam meg enni aztis csak azért mert a tesóm piszkált Véleményt szeretnék róla?

Figyelt kérdés
Van mellékhatása?
2023. jún. 20. 22:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Csak így engedte meg az oldal hogy ki írjam a kérdést. Azt szeretném tudni hogy, próbálta már valaki? Ha igen akkor kinek mi a tapasztalata? Nekem tegnap óta semmi étvágyam nincsen
2023. jún. 20. 22:29
 2/2 anonim válasza:

Kapszulát nem, a sima almaecettel kísérletezek, nálam erősen vízhajtó, és nekem is nagyon elveszi az étvágyamat.

Mellékhatás? Eléggé el tudok álmosodni tőle, vérnyomáscsökkentő hatása is van.

Szóval ez az étvágy dolog tényleg működik nála, azt a hülye béres-cseppet szedtem, amiről nem tudtam, hogy nagyon hízlal. Na ez annak az ellentétje. :)

2023. aug. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!