Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol adhatom le a régi, nem...

Hol adhatom le a régi, nem használt ruháimat?

Figyelt kérdés

Nemsokára költözöm és nagyon sok régi ruhám van amiket már kinőttem vagy csak egyszerűen nem tetszenek. Még kisgyerek ruhák is vannak, sőt van néhány baba ruha is.

A H&M üzleteiben régebben hallottam, hogy van ilyen ruha leadás, de nem tudom, hogy még mindig van-e.

Ezen kívül van még más bolt/hely ahol esetleg pénzt kaphatok még a ruhákért?

Ha nincs akkor nyilván opció az is, hogy olyan helyre adom le ahol nem kapok érte semmit. Olyan helyeket is írjatok kérlek



2023. jún. 21. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Tescoknál szokott lenni ruhagyűjtő konténer.
2023. jún. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
H&M-ben zsákonként kapsz 500 forintos h&m utalványt:)
2023. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha pénzt akarsz, akkor ne leadásba gondolkodj. Nem kapsz sokat értük.


Dobáld fel apróhirdetéses oldalakra, fb marketace-re.


Ha gyorsan akarsz megszabadulni tőlük, akkor vannak otthonok, alapítványok, akik szívesen fogadják. Pl gyerekotthonok, anyaotthonok.

2023. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 NTBS ***** válasza:
100%

Ha pénzt akarsz hirdetés útján eladod.

Ha csak szabadulni akarsz tőle, akkor felajánlható jótékony célra.

2023. jún. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"H&M-ben zsákonként kapsz 500 forintos h&m utalványt"

Ez bármelyik H&M-ben működik a teljes nyitvatartási időben? És milyen, mekkora zsáknak kell lennie, vagy hogy megy ez? Mi van, ha nem egy egész zsáknyit akarok leadni, hanem csak néhány darabot? Azt is lehet?

2023. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát szóval annyira azért nem egyszerű, ha a levásárolható kupont is meg akarja kapni valaki, mert akkor előbb regisztrálni kell az oldalukon, letölteni az appot, belépni, és valami QR-kódot leolvasni, amikor átadja a ruhákat. Lehet, hogy ettől kezdve már egyszerű, de nem tudom, mi értelme van az egésznek...
2023. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!