Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Avril ès...

Mi a véleményetek Avril ès Tyga kapcsolatáról?

Figyelt kérdés

Szerintem borozalmas...! Imàdom Avrilt, màr több mint 10 ève, az örök álom nőm. Aranyos, cuki, és eszméletlen gyönyörű. De most nagyot csalódtam benne... Nem rég még más jegyese volt, most meg össze àll ezzel a feketével? Szerintem egyáltalán nem illenek össze.. Az ex vőlegénye sokkal szimpatikusabb volt. Mindenestre nem tudom megérteni, hogy Avril párkapcsolat függő, hogy egyik héten mèg menyasszony, a màsik hèten meg már új szerelme van? Ez kicsit nekem bizar... Én nem ilyennek képzeltem őt...


Nektek mi a vélemènyetek erről?



#Sztárok, hírességek
2023. jún. 24. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A velemenyem az, hogy telibe lesz.rom hogy ket, a vilag masik vegen elo, az en eletemet semmilyen szinten sem befolyasolo hiresseg kivel mikor mit csinal. Alomnod, mi? Hany eves vagy, 15?
2023. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Drága primitìv segtitán barátom. Nagyon fontos volt ezt a roppant intelligens kommentet ideböfögnöd.... Nyilván nem neked szólt a kérdés, de ha te ettől most jobban èrzed magad, meg nagy megmondó kemény embernek, akkor egèssègedre!....
2023. jún. 24. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Aranyom, masok eletevel - foleg ilyen szinten - azok foglalkoznak, akiknek nincs sajatjuk es a masok magaeleteben vajkalas, a kapcsolataikon valo csamcsogas az egyetlen szorakozasuk.
2023. jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó hírem van a számodra! :)

[link]

2023. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!