Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Urban-trend.hu, higy kérjem...

Urban-trend.hu, higy kérjem vissza a penzem?

Figyelt kérdés

Március 4 rendelt a Pápán 4 db autót, írtak március 15-en h 90 naptári nap múlva meg kell érkezzen, mert mar szállitás alatt van.

Most irtam nekik, hogy nem jott meg lejárt a 90 nap kérem vissza a oenzt, erre azt írtak, általában megjön de különleges esetekben 360 nap is lehet…. 20.000gt-rol beszelunk, plusz azota is várja a gyerek, mit tudok veluk csinalni?



#Nem megerkezett rendelés
2023. jún. 27. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Befizetted a tanulópénzt.
2023. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Azt nézem, hogy egy Urban-Trend nevű Kft-t július 5-ei nappal felszámoltak. Korábban is volt már két felszámolt ilyen nevű cég.Az Opten alapján kerestem rájuk. Sajnos, akik bedőltek nekik nagy valószínűséggel a pénzüket már nem kapják vissza. A jövőben mielőtt rendeltek, keressetek rá a honlapon, a webshopban a cég nevére, székhelyére, engedélyszámra, adószámra, esetleg van-e üzletük. Előre ne utaljatok, és vásárlás előtt keressetek rá más vevők véleményére, értékelésére. Van-e ügyfélszolgálat, rendes telefonszámmal, névvel. Van-e adatvédelmi tájékoztató, általános szerződési feltételek pontos céges adatokkal. A kamu cégek az ilyen adatokat soha nem tüntetik fel a honlapjukon.Garancia van-e, a szállítás hogy történik, panasz esetén hová fordulhatsz jogorvoslatért. Legyetek körültekintőek a jövőben, mert ezeket az embereket nehéz, vagy egyáltalán nem lehet elkapni, nem saját néven alapítanak cégeket.
2023. aug. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Haladéktalanul feljelentést kell tenni. Nekem első körben arra hivatkozva utasították el, hogy nincs ellenük folyamatban eljárás, mintha ez önmagában igazolná, hogy nem egy csalásra szakosodott cégről van szó. Persze, nem adom fel, Te se tedd!
jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Totális átverés a cég, sajnos én sem néztem utána, hogy mennyire rossz vélemények vannak róla. Gyorsan kellett megoldanom egy ajéndékrendelést, ezért nem voltam körültekintő. 4 hónap alatt érkezett meg az arcpirítóan rossz minőségű kötény amit rendeltem, ráadásul kesztyű nélkül, ami a számlán is szerepel, és mai napig az oldalon is fent van, hogy ÉS kesztyű. Nem pedig vagy kesztyű.. ennek ellenére az volt a válasz, hogy én csak kötényt rendeltem, azt választottam ki.(holott nincs ilyen opció az oldalon, egyértelműen együtt rendelhetők) A visszaküldésről és térítésről pedig annyit sikerült válaszolniuk, hogy 14 napon belül lehet elállni a vásárlástól, ami azért cseles, mert mitől álljak el, ha 4 hónap után látom a 20 filléres rendelt terméket. Szóval az egész oldal egy átverés, tudom, hogy nem látom viszont a pénzem, de ha mások ezt olvassák, talán nem esnek ebbe a hibába. SOHA, SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NE RENDELJETEK INNEN EGY GOLYÓSTOLLBETÉTET SE! :)
márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!