Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A blackpink a világ leghíreseb...

A blackpink a világ leghíresebb lánybandája?

Figyelt kérdés
Marmint a k-popban biztos hogy azz de igy van náluk híresebb a világszerte mert én nem ismerek olyat

2023. jún. 27. 11:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A kpop-ban biztos, hogy ők a leghíresebb lánybanda. De én meg más lánybandákat nem ismerek (ezzel nem arra utálok, hogy nincsenek), de szerintem ők.
2023. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Spice Girls inkább
2023. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%
A lánybandák legismertebbje egyértelműen a Spice Girls. De rengeteg másik is van aki világszerte jóval ismertebb bármelyik kpop bandánál. Pussycat Dolls, Pointer Sisters, TLC, Destiny's Child, stb.
2023. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
En spice girlsen kivul egyikrol sem hallottam biztos hiresek de nem annyira mint a bp
2023. jún. 27. 12:17
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Ha 15 év alatti vagy, akkor érthető. A kpop viszont inkább rétegzene mint mainstream. Ha egy adott rétegbe tartozol, nyilván neked akörül forog a világ, de a tömegigény és tömegízlés nem arra tart.
2023. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%

"En spice girlsen kivul egyikrol sem hallottam biztos hiresek de nem annyira mint a bp"

Gyaníthatóan te olyan körökben mozogsz. De például ha interneten rákeresel world most famous girl bands vagy hasonló listákra, többségére még csak fel sem kerül.

A kpop-on belül lehet hogy ők a legnépszerűbbek, de a többség eleve nem is hallgat kpop-ot.

2023. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én csak a követők és a megtekintések alapján gondoltam úgy hogy ők a leghíresebbek mert tényleg ritka egy ilyen felkapotság lanybandáknál és nem vagyok 15 alatti csak én inkább k-poppot hallgatok
2023. jún. 27. 12:57
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
Mostanában szerintem ők a leghíresebbek. Ha Magyarországon koncertjük lenne, simán megtöltenének egy Groupama Aréna méretű helyet.
2023. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%
Miért nem tetszik, ha valaki szerint nem a BP a legnépszerűbb?
2023. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
20%
Nem 100%-os akik ezt mondták, de zöldben vannak. Vagyis lehet, hogy valakiknek ez a választ tetszett. Vagyis ezzel értenek egyet.
2023. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!