Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem aggasztó, hogy...

Csak szerintem aggasztó, hogy sok kisgyerek meztelenül flangál a strandokon, és a szülők szerint ez így rendben van?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, messze még a gyerekvállalás, de ha egyszer apa lennék, kikadnék, ha full idegen emberek látnák a kislányomat meztelenül. Vagy csak én gondolom túl a dolgot?
2023. jún. 27. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
CSOK-os gyerekek. A fidesz kitalálta hogy pénzt fizet ha összeházasodnak az emberek és gyereket vállalnak. Na ezzel 14 szeresére nőtt a házasulandó emberek száma, és a gyerekeké is meglendült. Nem szeretik egymást de házasodnak a pénzért mert csak így tudják felvenni. Nem kell nekik gyerek, de vállalnak mert azzal kell visszafizetni az orbán hitelét, magyarul a CSOK-ot. Így nem törődnek a gyerekkel... Engem is kiakaszt, nem vagy egyedül.
2023. jún. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Nem mindegy hany eves az a gyerek. A masfel eves neha azert rohangalhat pelenka nelkul, de a haromeves mar inkabb vegyen fel furdobugyit v. rovidnacit. Amugy inkabb veled van a baj ha ezt a kerdest szexualizalod, csak szolok...
2023. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy olyan országban nem lehet ez aggasztó, ahol megtörténhet, hogy az Oktogonon - szülői oda nem figyelés következményeként - anyaszült meztelenül előtted átrohanó kislány hatására rád mutogat mindenki ujjal, hogy pedofil vagy!
2023. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
..Ez nagyjából az a szint, mint a csodálkozás azon, amikor egy szál légrésben utcán flangáló nőre rá mer mozdulni egy ereje teljében lévő férfi... Nem kicsit fordított, magából kifordult a világ, amiben élünk.
2023. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,de én ezt észre sem veszem. Ezek szerint nem a kisgyerekeket figyelem a strandon,de most,hogy így belegondolok,ha látnám sem zavarna,egyszerűen nem érdekel.
2023. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy bizonyos korig szerintem nem gond, ha látják az ellenkező nemű gyereket meztelenül.

Viszont 6-7 éves kortól, már csak a nemenkénti öltözőkben kéne látnia a saját nemű felnőtteknek a gyerekeket.

2023. jún. 29. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!