Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem lett volna...

Csak szerintem lett volna jobb ha szolgálólány meséjében felcserélik a színészeket?

Figyelt kérdés

June karaktere Elisabeth Moss borzalmasa szinész, semmilyen erzelem nem látszodik az arcán, ellenszenves, érzelemmentes, igazi főgonosz.


Serena (Yvonne Strahovski) sokkal erzelmesebb, jobb szinész es sokkal kedvesebb kisugárzású.


Én az összes mellékkarakter miatt nezem, no meg azért mert feminista vagyok.



2023. jún. 30. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne keverd a színészek szépségét és a karakterüket.

Attól, hogy June volt a sztori elején az áldozat még nem kell szépnek lennie. A világ filmeinek 99%ában a gonosz a csúnya, a szép az ártatlan és keves, nagyon szuper, hogy ebben a sorozatban nem toxikus szépségideálokkal álltak elő.


A színészi játéka viszont abszolút nem rossz. Nem is értem honnan veszed. Sőt, amikor sír, szomorú vagy dühös akkor igenis hatásos tud lenni. Ennél több nem is kell, a sztorija nem olyan, hogy mosolyognia kelljen.


Serena más dolgokkal küzd, ő eleve folyamatosan a lelkiismeretével és démonaival harcol, nyilván sokkal szentimentálisabb mert egyszerre tett borzalmas dolgokat és közben a saját helyzete abban az országban kiemelkedően jó. Tehát vívódik, de összességében jó dolga van és ezért nyilván kedvesebb és aranyosabb lesz a kisugárzása ahogy írod.


Ha igazán feminista vagy akkor nem támogatod a negatív szépségirányzatokat és nem az alapján kezeled a karaktereket hogy milyen szépségű színésznő játsza őket.

2023. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mint szinesz jobb meg szimpatikusabb
2023. jún. 30. 10:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó, akkor mesélj, mely filmekbe láttad őket még és ott mennyire tetszettek az alakításaik?
2023. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!