Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fűben növő gomba????

Fűben növő gomba????

Figyelt kérdés
Nagyon ciki poszt lesz :( Kisfiam és a kis barátja játszottak a bérház előtt a fűben, szóltak hogy ott a gomba ehető e természetesen elmondtam nekik h nagyon veszélyes bármit a földről megenni, de gombát legfőképpen még csak meg sem érintünk, ügyesek voltak mert szóltak nem nyúltak hozzá. Én azzal a lendülettel a papucsommal vagyis lábammal széttrancsíroztam, eltapostam. Mikor bejöttünk ugye ilyenkor rögtön a fürdőszoba az irány főleg este 8 kor fürdés, én miközben tusoltam kisikáltam a papucsokat mert koszosak lettek, na most jön a ciki kérdés..... Kérlek ne vessen meg senki.... Nyilván nem ruhában tusoltam.... Szóval sikáltam a papucsom talpát amivel a gombát szét trancsíroztam természetesen guggoltam a tusfurdős koszos víz pedig a sikakefétől szétfele szállt, bőrömre jött jócskán guggoltam is a kérdésem az, hogy nyálkahártyán(igen ott) keresztűl vagy bőrön keresztűl bármilyen anyag felszívodhatott ami gondot okoz. Csak mert így estére elkezdtem hányni begörcsölt a gyomrom ment a hasam víz szerűen mint egy kiskacsának (de állítólag valami vírus is van) és nem zárójelben hozzá teszem 35 hetes várandós vagyok. Kérlek ne nevessetek a posztom alatt. Az értelmes segítőkész válaszokat köszönöm 🙏🙏

2023. júl. 3. 03:26
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
én nem nevetek, hanem a fejemet fogom :|
2023. júl. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor megkérlek mégegyszer ha érdemben nem tudsz válaszolni, akkor tartsd meg magadnak az összesegnyilvánulásodat ezzel kapcsolatban. Köszönöm
2023. júl. 3. 04:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A gomba szétteposásával elősegítetted annak szaporodását.

Érintésre egyik sem mérgező. Gyilkos galócát is meg lehet fogni.

Bőrön, nyálkahártyán keresztül nem szívódik fel a méreganyaga.

2023. júl. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod
2023. júl. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha további tüneteid/aggodalmaid vannak, akkor fordulj a háziorvosodhoz. A gomba biztosan nem okozhatta ezt.
2023. júl. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a válaszát :)
2023. júl. 4. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!