Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ha vinted-en...

Szerintetek ha vinted-en átírom az árat egy adott ruhánál, azok akik szívezték a ruhám, látják, hogy változtattam az áron???

Figyelt kérdés
Azért kérdezem csak, mert van egy ruhám amit túlságosan olcsó árultam (nem emlékeztem mennyiért vettem), és láttam egy csoportban egy csajnál ugyan azt a ruhát viszont ő hordta is, én viszont hozzá sem nyúltam az enyémhez, magyarul új csak nincs már rajta az ár cédula. Ciki lenne átírni az árát??

2023. júl. 5. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha lejjebb viszed az árát akkor igen, látják azok akik kedvelték a ruhát.
2023. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Arról már többször kaptam értesítést, hogy lejjebb vitték az árat, így gondolom arról is jönne, ha feljebb vinnék, de olyat meg nem szoktak csinálni.

Amúgy ha más drágábban rakta fel a használtat, te meg olcsóbban az újat, akkor jobb helyzetben vagy, tőled fogják hamarabb megvenni.

De most őszintén: ha olcsóbban se kellett senkinek, szerinted drágábban hamarabb eladod? Hány nap telt el?

Amúgy árleszállítást én is csináltam, jellemzően azoknál a ruháknál, amiket többen beszívecskéztek, mégsem vették meg. 1-2 ezer ft körüli ruhák, 2-300 Ft-tal vittem lejjebb, amiből még alkudni is lehet. Nem volt semmi hatása, így sem repültek rá.

Volt, amit pár nap múlva megvettek, de nem hiszem, hogy az a kedvezmény miatt volt.

2023. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy egy sinsayes blézerről van szó. Huu hát szerintem már 2 hónapja fent volt. Levittem az árát már 2500ra mert elegem lett, hogy nem viszik. Előresoroltattam. Úgy sem vitték csak szívezgették… És valóban úgy van, hogy valamit agyon szívezgetnek és nem viszi el senki csak nagyon ritka esetekben… De igazad van egyébként ha olcsóbban nem kell senkinek akkor drágábban miért is kellene bárkinek? 🥲🥲🥲
2023. júl. 14. 11:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ebbe az esetben érdemes felvidd 3000-re és ha valaki szivezi akkor annak adj egy "személyre szóló 2500-ös" ajánlatot. Ez sokszor beválik :)
2023. júl. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hú, engem nagyon idegesít a személyre szóló ajánlat. Majd ha érdekel, teszek rá ajánlatot. Amúgy fb csoportokban is azt olvasom, hogy ettől a falra másznak.

És rengetegen írják, hogy hetek óta alig tudnak eladni vmit. 2500 meg 3000 ft, már új ruhát sem teszek fel ennyiért. Bemész a plázákba, és olyan árleszállítások vannak, hogy a zsír új cuccot veszed meg 1200-ért.

Itt meg rájön a vevővédelem meg a szállítás, és nagyon nem éri meg.

Azért szívecskéznek, mert visszanéznek később, hogy tettél-e fel vmi mást, tudnak-e több dolgot venni egy helyről. Keresőposztokban olvasom, hogy ezt meg azt keresnek, többet egy helyről. Csak így éri meg.

Nekem is be van szívecskézve csomó minden, de nem akarok egy 700 ft-os bikinialsóért 2000 ft-ot fizetni, mikor lehet nem is lesz jó rám, a boltban meg olcsóbb.

2023. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!