Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarbarát áron hol kaphatnék...

Magyarbarát áron hol kaphatnék jól kinéző plüss Loonát?

Figyelt kérdés

Sajna nagyon drága ezen az oldalon: [link]

Illetve: [link]

Van olcsóbb is, ami nagyobb is, de még mindig drága: [link]

Láttam olcsóbbat is itt, de az is 40 ezer felett van, és ráadásul nem is néz ki annyira jól. Ha ilyen jól nézne ki, akkor esetleg megérné. Ha kapni nem is lehet készen magyarbarát áron (a drágábbak itt többe kerülnek, mint amennyi egy havi fizetésem!!!), akkor van-e olyan tehetséges magyar emberke, vagy esetleg cég, aki vállalná, hogy készít nekem ilyet, nem horror áron? Ha van, elérhetőség kellene. Vagy inkább gyűjtsek rá, és vegyek Etsy-ről? Nagyon szeretnék egyet!



2023. júl. 5. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek kézműves termékek, azért ilyen drágák. Valaki megtervezi, megveszi az alapanyagokat, kézzel legyártja, majd eladja. Ha nagyobb lenne a piaca és a kereslet rá, akkor ki lehetne szervezni kambodzsai gyerekmunkásoknak pár fillérért, de ez nem ilyen témájú termék. Máshol sem lesz olcsóbb, vagy a gagyisággal arányosan csökken az ára is, a vállalhatatlanul csúnya kínai hamisítványok szintjéig.
2023. júl. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom a magyar furry közösségben van akik értenek a plüss készítésgez de az semlenne 40k nál olcsóbb valszeg
2023. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sajna nem olyan nagy a választék, mivel maga a sorozat sem mondható akkorának (sajna, szerintem megérdemelné) szerintem várj még egy pár évet, utánna nézd meg (ha nem felesbe megvesszük🤣)
2023. júl. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!