Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Előfordul máskor is, hogy nem...

Előfordul máskor is, hogy nem töltik a Foxpost automatákat?

Figyelt kérdés
Egy fontos gyógyszert adott fel nekem egy rokon Pesten még szerdán este, amit mára vártam volna, mert hiánycikk az országban, egyedül Pesten talált, Foxpost csomagautomatába, a mai napon kellett volna megérkeznie, de nem jött… hívtam ma a Foxpostot kétszer is, azt mondták még este 5-kor is, hogy ma még nem volt töltés és ha 6-ig nem lesz, akkor majd hétfőn. Ilyen előfordul, hogy 1-1 nap kimarad, nem töltik az automatákat? Főleg hétvége előtt?? Nagyon mérges vagyok.

2023. júl. 7. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

És mennyiben változtat a helyzeteden ha igennel vagy nemmel válaszolunk?

Melyik válaszra fogsz toporzékolni? Vagy hagyod éppen abba?

Melyik nyugtat meg?

2023. júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Ott is emberek dolgoznak, lehet beteg a futár, érhette baleset vagy lerohadhatott az autó, esetleg csurig van az automata.
2023. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves #1-es igen, toporzékolok, mivel egy fontos gyógyszerről van szó, aminek a szedését nem szakíthatom meg. Élhetek kártérítéssel, mivel fizetek egy szolgáltatásért, aminek garantálnak egy határidőt, amire én számítottam, én megnyugodtam, hogy nekem itt lesz a gyógyszerem a hétvégére, nem keresgéltem tovább, mégsincs itt. Maradtál volna csendben…


#2-es, nincs csurig az automata, nem történt baleset, az utolsó pillanatig azt mondták, hogy lehetséges, hogy feltöltik, ezért nem értem.

2023. júl. 7. 19:22
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

"mivel egy fontos gyógyszerről van szó, aminek a szedését nem szakíthatom meg"

Akkor azt nem egy mezei csomagküldővel kell elküldeni.


"mivel fizetek egy szolgáltatásért, aminek garantálnak egy határidőt"

Igazán? A Foxpost garantálja neked a kétnapos szállítási határidőt? Hol?


"amire én számítottam"

Ja, kérlek, én meg arra számítottam, hogy Cindy Crawford beugrik teára 1998. március hetedikén. Azóta is hiába várom.

2023. júl. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Merre van az az automata? Ma volt egy halálos baleset Foxpost autóval. [link]
2023. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

1. A toporzékolásnak semmi köze ehhez. A kérdező arra lett volna kíváncsi, kinek mi a tapasztalata a kérdését illetően, ill. valaki többet tud-e erről, mint ő. Ha részedről egyik sem, teljesen felesleges volt válaszolni.


2. "Ott is emberek dolgoznak"

Ezek szerint te is bemehetsz a munkahelyre 1-2 órával a munkaidőd kezdése után, mert ember vagy, és ez előfordulhat, és egy szót sem szólhatnak érte?


4. "Akkor azt nem egy mezei csomagküldővel kell elküldeni."

Hanem milyennel? Erdeivel? Milyen csomagküldő van még? A posta (MPL) nagyon megbízhatatlan, legyen szó ajánlott vagy akármilyen küldeményről.


"Igazán? A Foxpost garantálja neked a kétnapos szállítási határidőt? Hol?"

Hol nem? Esetleg linkelhettél volna valait, ahol írnak arról, mit garantálnak, mit nem.


Remélem, kérdező, megérkezett időben a csomag.

2023. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

#7

1. A kérdező helyzete semmiben nem lesz jobb vagy rosszabb, ha valaki megírja, hogy történt már ilyen. Vagy hogy még soha. Teljesen felesleges billentyűzetkoptatás.


2. Lerobbanhat alattam a busz, az autó, a metró. Mit kéne tennem, teleportálni? Lebetegedhetek. Mit tegyek, menjek be negyven fokos lázzal csomagot kézbesíteni? Komolyan?


4. Ha létfontosságú gyógyszerről (dokumentumról, akármiről) van szó, van háztól házig futár. De sok csomagküldő rendelkezik expressz, vagy akár soron kívüli szolgáltatással. Ha tényleg élet-halál kérdése, akkor biztos hogy egy gagyi csomagküldővel kell feladni ami NEM GARANTÁL SEMMIT?!


+1. Én linkeljek? Én? Komolyan? A kérdező állít valami emeletes baromságot amiről azonnal látszik hogy hazugság, és akkor én álljak neki keresgélni az ÁSZF-ben a vonatkozó részt ami megcáfolja? Hol élsz? Kis seggedet ne töröljem ki kaksizás után?! Az állítást szokás bizonyítani, bakker. És biztos vagyok benne, hogy nem találsz sem a foxpost, sem a többi csomagküldő ÁSTF-jében olyat, hogy sima küldeményt garantáltan két napon belül kézbesítenek.

2023. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

8. Vissza kéne venned. Írásban nagy a "szád", de a fotelhuszárkodás az egy szánalmas dolog. A kérdésekre a válaszolók segítségét várják, nem a kioktatását.


1. Nem értek egyet. Megtudja, lehet, lenyugszik. Ezt csak bízd rá, nem hiszem, hoyg a te okoskodásodra itt szükség lenne.


2. Ezt talán a főnököddel kellene megbeszélned. Lehet, valahol elfogadják, hogy lerobbant a tragacsod, de valahol nem. A lázadat is munkakezdés előtt általában észreveszed, és erre fel vannak készülve (jobb helyeken) és küldenek mást.


4. Kár, hogy semmi linket vagy konkrétumot nem írtál, hogy hol van expressz vagy soron kívüli szolgáltatás. Még véletlenül segítettél is volna valamit.


+1. Egy troll vagy. Remélem, törölnek innen. Csak tudod, illik alátámasztani is, ha állítasz valamit, mert különben senki nem hiszi el neked. Te állítottál valamit, bizonyítsd, bakker! Vagy írd oda, hogy "úgy tudom", vagy mittudomén. Azt se tudod, ki vagyok, jó lenne visszafognod ebből a fene nagy stílusodból. De csak jót röhögtem a szánalmas formádon. :D


Kíváncsi vagyok, ha te kerülnél a kérdező helyzetébe, akkor is ilyen nagy lenne-e a szád. Vagy te soha nem tévedtél? Mi lenne, ha minden tévedésednél, így okoskodnának és hülyéznének, ahogy te teszed? Csak nehogy visszakapd az élettől, amit itt osztogatsz. Én jót nevetek rajtad, de másnak lehet, nem így jön le, hogy a problémája mellé még jól bele is rúgsz és jól kioktatod.

2023. aug. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
8. Egyébként nem kell strapálnod magad újabb kioktató és trollkodó válaszokkal, már eleget röhögtem rajtad, nem fogok visszajönni ide és olvasgatni. Mást is találok olyat, amitől jó kedvem lesz. :D
2023. aug. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%

Látom, ha elfogynak az érvek, jön a személyeskedés. Gratulálok.

Én azért csak megpróbálom.

1. Megnyugszik? Akkor már nem is lesz olyan sürgős az a gyógyszer? Pffff.

2. Mit beszéljek meg? Hanem érek be, nem érek be. Akár tetszik, akár nem. Még ha meiatt ki is rúgnak, az nem változtat azon a tényen, hogy emberek dolgoznak a futárcégnél, akikkel bármikor történhet valami.

4. Gugli? Tényleg nem hallottál még futárról? Eddig barlangban éltél? Nem hiszem, hogy a kérdezőnek egy hónap elteltével szüksége lenne futárcégre - sőt kinézem belőle, hogy rá tud keresni ha mégis.

+1. Mit érdekel engem, ki vagy? Tényleg ez kéne hogy befolyásolja a válaszomat? És apukád ki? Tőle meg félnem kéne? Eszem-faxom megáll.

+2. Ha a kérdező helyében lennék, értelmeset kérdeznék. Vagy el sem jutottam volna idáig, mert olyan szállítási módot választok, ami megfelel az igényeimnek. Ha meg mégis gond van, nem arra lennék kíváncsi, mással történt-e már ilyen, mert az nem segít rajtam, és attól még ugyanúgy meghalok a gyógyszerem hiányában.

2023. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!