Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A mormonoknak miért nem elég...

A mormonoknak miért nem elég ha csak beszélget velük az ember,miért akarják,hogy megkeresztelkedjen meg istentiszteletre járjon az ember?

Figyelt kérdés

2023. júl. 7. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A térítés a feladatuk.
2023. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Pontosan jól mondja az előttem lévő. Tehát ők misszionáriusok, tehát hittérítők, többségük egész életükben ebben a vallásban nevelkedett és komolyan veszik. Minden egyes megmozdulásuk, barátkozásnak látszó tetteik valójában egy célt szolgálnak: hogy a végén megkeresztelkedj. De mentségükre legyen mondva, ők ebben tényleg hisznek. Tehát elhiszik azt, hogy az, hogy belemártatnak és megfürdetnek egy kád vízben, azzal neked jobb lesz az életet.
2023. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2/


Azt látom,hogy tényleg mélyen hisznek abban amit mondanak. Nekem nem menne.

2023. júl. 31. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoruk óta ebben vannak neveltetve. Mélyen hiszik hogy az ő vallásuk az egyetlen igaz vallás.

A misszió alatt ez egyfajta verseny hogy ki mennyi embert tud megteriteni, és szekaljak egymást ha éppen nem sikerült senkit sem.

Az exem mormon volt. Olyan teritest kaptam hogy azt sem tudtam azt csinalja... (az volt az álca hogy ő akart atkeresztelkedni katolikussa) engem bezzeg mélyen lenezett a család mert alkoholt ittam vagy mert máshogy éltem az eletem...

2023. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!