Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet megölni a reményt?

Hogy lehet megölni a reményt?

Figyelt kérdés

A remény hal meg utoljára. Tudom, hogy ez klisé, de igaz.

Az a helyzet, hogy találkozgattam valakivel, és úgy tűnt, hogy egy hullámhosszon vagyunk. De történt valami, amivel nem számolt egyikünk se. Nem mennék bele a részletekbe mert felesleges, a lényeg az, hogy mindent oda veszett, nem lehetünk együtt.

Ha az eszemre hallgatok, elfogadom ahogy úriemberhez illik, és tovább lépek. De nem megy. Próbáltam lefoglalni magam, sokat dolgozom, és a szabad időmben is lefoglalom magam, hogy időm se legyen gondolni rá, de nem tudom őt kiverni a fejemből. Mintha még mindig valahol legbelül reménykednék, de magam sem tudom pontosan, hogy miben. Tudom hogy ez nem racionális, de nem tudom irányítani. De ez a remény az, ami miatt nem tudok tovább lépni, pedig a tovább lépés az egyetlen racionális lépés.



2023. júl. 9. 11:41
 1/1 anonim válasza:
Ezt a reményt sajnos csak majd az idő öli meg.
2023. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!