Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mekkora intelligen...

Gallits Gábor Csaba2 kérdése:

Szerintetek mekkora intelligencia hányados kell például bármilyen szakma elsajátításához?

Figyelt kérdés
Engem két szakma érdekelne,bár van már egy szakmám,de annak folytatásában akadályozva vagyok és van érettségim is,amit 2007.-ben szereztem meg kemény iskolai tanulmányaim lezárásaként és szeretek tanulni és új ismereteket is szerezni.

2023. júl. 9. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem úgy tűnik, hogy esetedben ez probléma lenne.
2023. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ,de még mindig szeretném megtudni amit kérdeztem, például aki jogásznak vagy könyvelőnek szeretne tanulni annak mekkora intelligencia hányadossal kellene rendelkezni.
2023. júl. 14. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk szakmát írtál, mindenesetre a felvételnél nem az intelligencia számít. Mindenesetre nem árt, ha némileg magasabb az átlagnál.
2023. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :⁠-⁠)
2023. júl. 27. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!