Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Máma rendeltem a konzolkirályo...

Máma rendeltem a konzolkirályon, és kb mennyi nap a kiszállítás?

Figyelt kérdés
2023. júl. 10. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Attol fugg mit rendeltel. Ami van raktaron, az hamar megjon, de nyilvan nem holnap ha most rendeltel egy fel oraval ezelott.


Amugy az ugyfelszolgalat mit mondott?

2023. júl. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az árucikkeknél fel van tüntetve, hogy van raktáron, vagy nincs.

A szerződési feltételekben pedig ezt írják:

„A megrendelések feldolgozása munkanapokon 14 óráig történik. Amennyiben a megrendelésedet később adod le, azt csak a következő munkanapon tudjuk feldolgozni. A 14 óráig beérkezett rendeléseket, amennyiben a termék raktáron van, már a következő munkanap kézbesíti futárszolgálatunk.”

Arra következtetek, hogy a 14 óra utáni rendelést nem másnap, hanem egy nappal később szállítják.

De ezt nyilván te is elolvastad. Itt senki sem tudja kitalálni, mi van a konkrét rendeléseddel. Ha a tájékoztató nem elég számodra, akkor hívd az ügyfélszolgálatot, legközelebb holnap 9:30-tól lesz elérhető.


Annyira nem fontos számomra, hogy mindent végig olvassak, de valószínűleg küldenek e-mailt a változásokról, illetve arról, hogy hol követheted a változásokat. A futárszolgálat is küld emailt, ha a feladó bejelenti hozzájuk a feladási szándékát. Kódszámot is szoktak adni, a csomag követéséhez. A kézbesítés reggelén pedig SMS-t szokott küldeni a futárszolgálat, hogy melyik 3, vagy 4 órás időtartamban várható a kézbesítés. Az SMS-ben a futár számát is meg szokták adni. Az előtted levő kézbesítési helyről pedig felhív a futár, hogy 3, 5, mit tudom én hány perc múlva érkezik. Így működik a GLS is, az MPL is; a honlap szerint ezekkel szállíttatnak.

2023. júl. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendelésemet máma csomagolták, tehát 1-2 nap és itt lesz.
2023. júl. 11. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!