Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lakcímkártya intézése online...

Lakcímkártya intézése online vagy személyesen gyorsabb? Saját tulajdon de nem én vagyok az egyedüli.

Figyelt kérdés
2023. júl. 12. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Személyese igénylés esetén az ügyintézés során helyben nyomtatják ás átadják.

Nem szükséges előre időpontot kérni. (Változó, hogy hol mennyi idő múlva van időpont. Ezen túl, ráadásul olyan kedvező helyzetben vagyok, hogy míg a megyeszékhelyen 2-3 hét múlva szokott időpont lenni, a kb. azonos távolságra levő kisvárosban másnapra is rengeteg van, ráadásul bőven van ingyenes parkolási lehetőség.)

2023. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Varostol fugg.

Attol hogy mikor megyek. Reggel csucs ido van, nyitaskor. Valamint 3 es 4 korul is.

Este a legjobb, ha van ra opcio. Vagy zaras elott 1 oraval. Szemelyesen szeretem mindent elmondanak, a kezembe adnak.

Kozel vagyok a 30hoz de szemelyen meg mindig mindent biztosabbnak erzek.

2023. júl. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!