Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Kalandra fel 3.évad 10.részé...

A Kalandra fel 3.évad 10.részében (Ereklyék nyomában) (Adventure time, What was missing), mikor Marceline énekel az ajtónál azért emeli fel Finn és Buborékhercegnő a kezét, mert az erősödő fények a szemükbe világítanak?

Figyelt kérdés

2023. júl. 13. 17:52
 1/2 Anonymuska ***** válasza:
Fura hogy ilyen részletekre figyelsz XD de megnéztem az “anyagot”. Amúgy ha megnézed mikor Marceline játszik az elején akkor még jake hegedűje és finn szájdobolása is játszik, majd miután Bubi felcseszi Marceline-t utánna csakis az ő basszusgitárját hallhatjuk. Na most ha arra a jelenetre gondolsz mikor azt mondja hogy “ééén nem vagyok az ki hűséges lesz hozzád”-ot énekeli, akkor igazából egyik hangszer se játszik a basszuson kívűl ha megfigyeled. Tehát a kamera a 3 másik emberre irányul és míg jake és finn a szájához kap, addig Bubi csak felemeli a kezét maga mellé. Finn és Jake r go csak meglepettséget szimbolizálnak míg Bubi azt jelzi hogy végzek kiszállt az impróból, és nem akarja azt tovább folytatni. Na te kis okos elolvastad amit írtam, remélem tudtam segíteni :D
jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Köszi!

(kérdező vagyok)

jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!