Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a közúti elsősegély...

Milyen a közúti elsősegély vizsga?

Figyelt kérdés
Én sokat beszélő embertípus vagyok, és általában a "tételeket" bőlére eresztve tudom elmondani. Jó lesz úgy, ha elmondom, hogy a biztonság az első, és felsorolom az ide tartozó dolgokat, mentőhívás 112 és 104 és itt is elmondom amit célszerű tudni. Általában nem szokták kérni, de a nagypapámnak elmondtam, hogy fontos hogy még a rendőröket is megemlítsük közúti balesetnél. Ha pl. egy vénás vérzés van a tételben, akkor nagy baj, ha kihangsúlyozok több vérzéstípust, hogy a vizsgabiztos érezze a törődést, és lássa, hogy felkészültem?
2023. júl. 16. 21:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Mennyi idő van a szóbeli feleletre?
2023. júl. 16. 21:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb mindenkit átengednek, pl a volt csoporttársamnak annyi lett volna a dolga, hogy stabil oldalfekvésbe helyezzen. Erre üvöltéseim közepette beakasztotta mindkét lábam a nyakamba. És átment...
2023. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ne hülyéskedj, komolyan?
2023. júl. 16. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, komolyan, volt ez 10 éve.
2023. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Alig kell beszélni a vizsgán,sőt ha túl sokat beszélsz még lehet hogy le fognak állítani,de egy próbát megér.

Amúgy tényleg mindenkit átengednek,nem nagy dolog az egész

2023. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!