Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egri várban nincs már meg...

Az egri várban nincs már meg a tüzes hordó és aaz ágyú amivel lövést imitáltak?

Figyelt kérdés

Még 2004-2005 körül osztálykirándultunk a várba, és akkor nagy szenzációnak számított egy mozgó hordó, amit kivilágítottak mintha tüzes lenne és gurulna lefele egy dombon.


Emellett volt egy ágyú, ami szintén elölre gurult és hangot adott ki, mintha lőttek volna vele.


Ezek nincsenek már meg?


Pár napja voltam ismét a várban közel 20 év után, de ezeket nem találtam. Gondoltam a gyerekeimnek tetszeni fog, de sajnos nem látták. Viszont szinte minden interaktív lett, amit furcsa volt látni. Hát haladnak a korral.. :) De az a hordó még ma is király lenne..



2023. júl. 17. 04:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Bornemissza Gergely tüzes kerekét imitálták.
2023. júl. 17. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, de az már nincsen meg?
2023. júl. 17. 04:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Három hete voltam ott. Rendszeres puffogást hallottam, de nem láttam a forrását. Kérdeztem egy helyit. Ágyut szoktak elsütni vagy petárdát, mondta.
2023. júl. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as köszi! Mi is hallottuk, de sajnos nem láttunk semmit. Fegyverbemutatót azt igen, tetszett is a gyerekeknek. De a hordót hiányoltuk.
2023. júl. 17. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!