Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rajongasból ki lehet nőni?

Rajongasból ki lehet nőni?

Figyelt kérdés

Már unom hogy mindig rákattanok valami filmre vagy énekesekre,bandákra aztán megveszem a termékeiket aztán meg megunom őket és sirok hogy minek dobtam ezekre ki pénzt.

Most meg olyanra kattantam rá amit régen utáltam és nem birtam ki hogy ne vegyek olyan felsot amin rajta vannak ez beteges ?



2023. júl. 19. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Máté Gábor A sóvárgás démona című könyv neked való mindenre választ kapsz...
2023. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy rajongj, hogy ne "kidobott pénz" legyen később. Ne egyfolytában nézd azt a filmet vagy hallgasd azt a bizonyos zenét hanem mersekeld és hallgasd kevesebbet így több ideig tarthat a rajongás is.
2023. júl. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha felismerted a problémát az már félsiker. A következő az lenne, hogy eldöntöd, hogy nem rajongsz es inkább magadat szereted jobban.
2023. aug. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!