Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudom beállítani a...

Hogy tudom beállítani a Freemailon, hogy kapjak visszaigazolást az elküldött leveleim befogadásáról?

Figyelt kérdés

#Freemail olvasási visszaigazolás
2023. júl. 19. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs az online felületeken. Levelezőprogram (pl. Outlook, Thunderbird) tud ilyet kiküldeni, de a kézbesítési igazolást nem köteles senki elfogadni. Ha nem nyom rá, nem kapsz vissza semmit.

Viszont ha nem jött vissza pár percen belül hibával az üzenet, akkor azt sikeresen kiküldte a szolgáltató a címzettnek.

2023. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, a gmail.hu -n van ilyen opció, aztán elkezdtem keresgélni a freemailon és ezt az írást találtam:

" A freemail levelezőrendszert használóknak szerencsére nem kell emiatt izgulniuk, ugyanis a Freemailnél, ha új levelet küldünk, akkor kérhetünk visszaigazolást levelünkről.

A funkció használatához csupán lépjünk Freemailes email címünkbe, majd kattintsunk az új levél írása linkre. Adjuk meg a címzettet vagy címzetteket és töltsük ki a levél tárgyát, majd ellenőrizzük a "Visszaigazolást kérek" jelölőnégyzetet.


Ez az opció a levélírás mező felett található, a "Mentés" jelölőnégyzet mellett. Amennyiben ez a mező nincs bepipálva, de szeretnénk visszaigazolást kapni levelünkről, akkor pipáljuk be.

Ekkor megkérdezi a rendszer, hogy a beállítás legyen-e alapértelmezett? Ha szeretnénk minden levelünkről visszaigazolást, akkor állítsuk be nyugodtan, ha azonban csak egyes levelinknél használjuk, akkor nem célszerű beállítani."

Csak én mégsem találom.

2023. júl. 20. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!