Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iskolában van 1 lány aki...

Iskolában van 1 lány aki tetszik. Szünetbe szoktam hozzá odamenni ott van vele 2 barátnője nagyon tetszik a lány leakarom smárolni de nem merem:$$$ (nem csók. Még) mit csináljak? :S:S:S 1-2 tippet irjatok :$

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem tanulj meg helyesen írni és ne használj ennyi hangulatjelet. a csajok szeretik az intelligens pasikat.

nem lesmárolni kell, legyél hozzá kedves és keresd a társaságát, de csak ha látod, hogy érdekel.

2010. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

14:03

Igen, 18 év felett biztosan, a jobb fajtából. Én mint fogjuk rá, hogy "intelligens" tudod mennyit szenvedtem/szenvedek amíg a lányok feje kezd benőni és felfogják végre, hogy nem minden ölelgetés igazi, nem mindegyik jelent szeretetet?

2010. okt. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
írok tippet csak mond meg hány éves vagy
2012. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ma 17:45

Ez a kérdés már 1 éves és 3 hónapos, szerintem már vagy lemondott a lányról, vagy csinált valamit azóta...

2012. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!