Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az baj ha 20 évesen nem ilyen...

Az baj ha 20 évesen nem ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Az van hogy nem vagyunk eléggé jó anyagi helyzetben és hát igen de kezdem is pár dolog rólam:


20 éges fiu vagyok nagyon vékony vagyok magas.

20 évesen szűz vagyok még és soha nem volt barátnőm és soha nem is csokoloztam életembe nem is szexeltem nincsenek markas ruhaim sem semmi 3 kopott polom van meg 2 kopott farmerem már 5 éve szo szerint és ezekben élek, mert nem nagyon telik rá anyagi helyzetünk miatt és hát barátaim sincsenek egyedül vagyok és nem vagyok zárkózott fiu mindig boldog vagyok bartkozom mindenkivel csak hat mikor megismernek akkor mar nem nagyon akarnak velem beszelni es hat nincs senkim ugyanigy vagyok lanyok terén is, de nem tudok ezellen mit tenni a hazunk nagyon össze vissza van mivel a össze égett a házunk és igy eléggé ronda belülről és nincs anyagi helyzetunk miatt penzunk felujitani a hazat én meg már minden féle munkaheyet megprobáltam de sehova sem vettek fel. Ezekben a ruhákban meg már ki se merek mozdulni a házból. Suliba sem voltak sose barataim mindig magamra maradtam ugyerzem semmi ertelme h vagyok ( nem akarok ongyilkos lenni nyugi) csak elmondtam pár dolgot magamrol hogy milyen rosz korulmenyek kozt élek… és hát úgylátszik egész eletembe itt fogok ulni mert sehol sem fogadnak el… :(

tudom hogy ez ellen nincs senki aki tudna segiteni nekem de csak azert mondtam el ezt mert ez igy egy kicsit megnyugtatott engem koszi hogyha elolvastad.



2023. júl. 24. 17:14
 1/4 anonim válasza:
Hol laksz? Helyileg?
2023. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen munkákra nem vettek fel? Gyárba próbálkoztál? Gyári melóra szinte mindenkit felvesznek!

Szakmád van? Jogsi?

2023. júl. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gondolkodj el, miért nem vettek fel sehova. Elég helyre jelentkeztél? Elég alacsony szintet céloztál meg? Időben mentél, tisztán, rendezett megjelenéssel (akár kopott farmerben is), normálisan viselkedtél, és nem volt nagy fizetési igényed? A többi mással is előfordul (nincs pénz, magányos élet). Akármi volt is, szerintem tanulj, olvass sokat.
2023. júl. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
24 helyen voltam
2023. júl. 25. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!