Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akinek van fogszabályzója mit...

Akinek van fogszabályzója mit tud róla elmondani?

Figyelt kérdés
Augusztusba lesz fogszabim mert az ilyemen van egy felső fogam(tudok furi) és azt fogják lehúzni. Attól nem félek hogy fájni fog mert azt tudom hogy az elején igen furi lesz. Csak hogy rendesen tudok majd vele beszélni, enni,és mikor becsukva van a szám a fogszabályzó nem zavar e. Olyanoktól kérek választ akinek MÁR VAN fogszabályzója vagy TUDJA ezeket a kérdéseket

2023. júl. 25. 09:47
 1/3 A kérdező kommentje:
*inyemen van a fogam (elírtam)
2023. júl. 25. 09:48
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt, van akinél eléggé lehet hallani a beszédén hogy van neki, nálam nem lehetett, elég nehéz megszokni, főleg hogy én hajlamos voltam az aphtára (ha nemtudod mi az keress rá) tehát tele volt vele a szám és inkább attól nem tudtam se enni se beszélni, megszokod olyan 1-2 hónap után. Az evésre figyelni kell, mert hogy ha rágsz főleg kemény dolgokat állítólag leeshet, de én olyan fél év után már arra se nagyon figyeltem és nem is volt gondom. A tisztítása macerásabb.

csukott szájnál is érezhető nyilván főleg ha az ínyedről fogja lentebb vinni a fogad, ugye nekem ezért is lett tiszta seb a szám, de kinek mi :)

2023. júl. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy olyan fogam (többek között), már lassan egy éve fent van a fogszabályzóm.

Ha nagyon fent van, az elején nem is fogják belekötni az ívbs, hanem gumiznod kell egy darabig.

Az első napokban több hangot nem tudtam mondani rendesen (teljesen be is pánikoltam) de ez hamar megoldódott, hangos olvasással (magadnak) könnyen tudod gyakorolni.

Az elején mindenhogy zavar, de aztán már nem.

Vannak dolgok, amit nem is ehetsz, de ezt elmondják.

Ha gilumiznod kell majd kicsit kevésbé tudsz majd artikulálni, de nem vészes.

2023. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!