Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normalis ha kihalt belolem az...

Normalis ha kihalt belolem az empatia 20 evesen? Undorodom az emberektol atlatok rajtuk De szeretni se nagyon tudok mar csak azt aki nagyon nagyon ragaszkodik hozzam nem tudom mivan velem uresseget erzek magamba

Figyelt kérdés
2023. júl. 25. 11:26
 1/4 anonim válasza:

Az üresség érzése nem feltétlen az empátia hiányát jelenti hanem a kiégést vagy hiányt az életedben.


Azt javaslom keress egy párt magad mellé, az általában felszokta dobni az ilyen embereket és gyökeresen szoktak megváltozni.

2023. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De tényleg kihalt az empátia nem nagyon tudok szeretni senkit mindenkit kihasználok saját céljaim elérésére. önimádó vagyok és rossz de nem r@b@nc egy kapcsolatom volt es azota se voltam senkivel nem tudok szeretni fogalmam sincs h azert mert csalodtam volna nem ertem magam
2023. júl. 25. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából leírtad a közutálatnak örvendő nárcisztikus pszichopaták jellemzőit. Talán megpróbálhatnád fejleszteni azt a keveset ami megmaradt.
2023. júl. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor Cséry Eszter is kiírt egy kérdést! :DDD
2023. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!