Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van most valami sztrájk a...

Van most valami sztrájk a Postánál? Tényleg ennyire lassú lenne a posta?

Figyelt kérdés
Feladtam hétfő délelőtt elsőbbségivel egy ajánlott levelet, és a nyomonkövetés szerint még ebben a percben ugyanazon a postán van. Ez normális? Érdemes bemenni érdeklődni, vagy csak elhajtanak?

2023. júl. 27. 17:29
 1/7 BlackSword ***** válasza:
100%

Átállás van, meg emberhiány, meg informatikai gondok... de az szinte elképzelhetetlen, hogy ott maradt volna a felvevő postán...


Persze bemehetsz és érdeklődhetsz, nyílván elhajtani nem fognak...

2023. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott mindennap sztrájk van. Szabin voltam itthon, nézek ki az ablakon, jön a postás, a hivatalos értesítőt azonnal dobja be a postaládába, a csengőt meg sem nyomta!
2023. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Postán dolgozom. Valami miatt nincs ember, külsős alvállalkozókat foglalkoztatnak.
2023. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten megértem, meg sajnálom is őket, mert iszonyatosan alul vannak fizetve. De azért értitek az aggodalmam. Holnap bemegyek megkérdezem.
2023. júl. 27. 19:31
 5/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, azt mondták nem normális mert naponta 2x jön hozzájuk a postakocsi, úgyhogy még aznap átkellett volna kerülnie a központi elosztójukba. Azóta már a Posta hivatalos nyomkövetési oldalán, nem is ad ki találatot a nyomkövetési számomra... mintha soha nem is létezett volna a csomag...
2023. júl. 29. 15:11
 6/7 anonim válasza:
100%

Kérdező, mi lett a csomagoddal?

Nekem múltkor 1 hétig tartott, mire sikerült kézbesíteni a csomagomat. Bementem érdeklődni, annyit mondtak, hogy nagy a fejetlenség

2023. aug. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megérkezett! csak a nyomonkövetési rendszer 3 napos kesessel jelenitette meg a helyszineket. Vagy a szerverük szinkronizalt napos kesessel, vagy visszadatumozva rögzítették. Igazából mindegy, örülök nagyon hogy célbaért. 8 nap volt összesen a szállítási idő.
2023. aug. 4. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!