Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A cigányok mit értenek az...

A cigányok mit értenek az alatt hogy '' üzletelni,,?

Figyelt kérdés
Kérdezte már tőlem több cigány hogy nem akarsz üzletelni, üzleteljünk már, de én nem tudom hogy épp mire gondolt. Meg kérdeztem tőle hogy konkrétan mire gondol erre azt mondta hogy nem hiszi el hogy nem tudom

2023. júl. 31. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem késsel veszi el a pénzed hanem ad is érte valamit.
2023. júl. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen, hogy mit értenek ez alatt, - nagyjából minden, ami illegális a megfelelője az ő "üzletüknek", - éppen ezért nem érdemes beleállni egy ilyenbe, ha jót akarsz magadnak.
2023. júl. 31. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor beszélsz az egyikkel, a másik hátulról a kihegyezett bicikliküllőt betolja a bordáid közé.
2023. júl. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ez náluk azt jelenti hogy jól át leszel verve. De nagyon. Bármit is ajánl, csak te járhatsz rosszul. Ezt még a hülye is tudja. Ők ilyenek.
2023. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Legjobb szcenárió hogy veszel 10%-os herbált fűárban.
2023. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!