Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Párom a herceghalmi központi...

Párom a herceghalmi központi raktárban dolgozik, most épp nappalos(8-20-ig). Holnap minden zárva lesz, az elmúlt 2 napban szinte alig dolgoztak. Miért nem tudják ma előbb hazaengedni?Miért ilyen szívtelen a TESCO?

Figyelt kérdés
2008. dec. 31. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
gondolom kezdő...minden kezdőt szivatnak...de talán megváltoznak 1 idő után :Đ
2008. dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tavaly szeptember óta dolgozik ott, nem mondanám, hogy kezdő...:( Ráadásul családos. A karácsonyunkat is majdnem elb*ták!

23-án kellett volna éjszakára mennie, és 26-án részéjszakába (24:00-8:00)

2008. dec. 31. 18:50
 3/6 yuda ***** válasza:
100%
-megmondom én neked,de szerintem te is tudod: igaz ez egyébként minden multicégre: az ember csak darab,értéke nincs-ha elmegy,felvesznek helyette másik ötöt--és ezt éreztetik is velük bőven.
2008. dec. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
tökéletesen igaza van az utolsónak!
2008. dec. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Addig oruljetek, amig munkahelye van a parodnak!!!

Kulonben attol hogy valaki csalados, szerinted miert elvez nagyobb elonyt, mint az, akinek csak elettarsa, esetleg parja, ferje, felesege van, es nincs gyerek.

Szerinted o nem ugyanolyan ember, oneki nem ugyanugy jar ki az unnep? Mit szoljon egy noverke a korhazban, akinek mindig mennie kell?!

Millio ember dolgozik az unnepeken is, sajnos.

Mondom, addig oruljetek, amig munkahelye van, szerintem.

De, persze megertelek.

Buek!

Es ne felejtkezzunk el a mentok, tuzoltok, rendorokrol se persze, akik az ev minden pillanataban eleteket mentenek, es sokszor ilyenkor is mentik a felelotlen embereket!!!

2008. dec. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tudom, hogy vannak olyan területek! Na, de egy olyan helyen, ahol szinte feleslege ilyenkor egy 12 órás műszakot végigdolgozni (egyébként már 2-kor végeztek is az aznapi melóval, csak épp a műszakos busz csak este 8-kor indlut haza...:( Mondjuk ünnepekkor általában annak adnak egy kis előnyt, akinek gyereke is van, hiszen a gyereknek már eleve élmény, ha együtt lehet a család...


Nem bántom én az orvost, tűzoltót...stb. - de ő ezt a szakmát választotta, tudta jól, hogy mivel jár, de nehogy valaki azt mondja nekem, hogy egy raktári targoncásnak muszáj akkor is dolgoznia, amikor szinte alig van munka! (mert párom mondta, hogy 2 napja csak teng-leng a raktárban mindenki, mert alig van munka...Ja, és persze karácsonykor a nappalosokat el tudták délután kettőkor engedni!Még jó, hogy nem kell január elsején reggel bemenniük dolgozni!

2009. jan. 1. 01:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!