Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Xbox 360-on, hogy lehet az...

Xbox 360-on, hogy lehet az xbox live-ra csatlakozni?

Figyelt kérdés
Mintha azt mondták volna, hogy már kilőtték a netet a 360-ból,hogy az xbox one-t vegyék nyilván a drágábbikat. Én már megpróbáltam mindent. Pl újra raktam az egész rendszert. Megpróbáltam modemről internet kábellel is, de úgy sem sikerült. System update-t ír ki automatikusan, de hiába megyek rá, tölt egy darabig és azt írja ki, hogy error. Return dashboard. Valóban már egyáltalán nem lehet rá netet varázsolni? NORMÁLIS VÉLEMÉNYEKRE VAGYOK KÍVÁNCSI!!!
2023. aug. 3. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:

A 360on ugyanúgy működik a net vagyis Xbox Live/Network mint régen. Nekem még mindig van 360am és szoktam is rakta játszani néha. Ha rádugod egy routerre akkor egyből mennie kellene, vagy ha közvetlenül a bejövő internetkábelre dugod akkor be lehet írni a jelszót hozzá. Ez az oldal segít a hibaelhárításban, a network test részen ki kellene írnia ha van valami gond:

[link]


Mivel azt mondtad, hogy system updatet (rendszerfrissítés) akar csinálni a gép ezért a netes része gondolom sikerült és van kapcsolat. A 360 internetes rendszerére csak akkor lehet csatlakozni ha le van frissítve a rendszer bár az utolsó frissítés sok éve jött ki, gondolom a konzolod nem volt neten még régebben. Ha ez nem megy végig akkor nem tudsz felmenni netre. Hogy miért annak több oka lehet, de az első nyilvánvaló probléma az az szokott lenni, hogy esetleg módosítva van a gép hogy kalóz játékokat is lejátsszon. Ezt az Xbox netes rendszere észre szokta venni és letiltja a hozzáférést. Vannak olyan kalóz megoldások amik esetében vissza lehet állítani a gépet "legális" állapotba netes játékhoz (ilyenkor viszont csak eredeti játékkal lehet játszani), de gőzöm sincs hol tudnád ezt megnézni.


Ha leírod a teljes hibakódot/szöveget (szokott lenni) akkor talán többet tudok mondani.

2023. aug. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!