Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kérdésem az hogy tényleg...

A kérdésem az hogy tényleg fura az hogyha a legjobb barátomnak egy olyan karkötőt adtam amibe bele van gravírozva a neve és a születési dátuma?

Figyelt kérdés

Van egy barátom aki nekem nagyon fontos és ő a legjobb barátom, viszont a maradék 3 évet az ország másik oldalán fejezi be azt hogy miért nem írom le. Adtam neki szülinapjára egy karkötőt amit tud viselni amíg nem lesz újra itt amibe bele van gravírozva a neve és a születési dátuma, a többi barátomnak is tetszett az ajándék és neki is nagyon tetszik, de az anyuja azt mondta hogy kicsit fura hogy fiú fiúnak ad ilyen ajándékot és most kétségbe vagyok esve :(((

Nem vagyok szerelmes a legjobb barátomba, szó nincs erről, csak azt szerettem volna ha van egy olyan valamije tőlem amit mindig tud viselni, hiszen mi a legjobb barátok vagyunk.


Ezért kérdezem hogy tényleg fura az hogyha a legjobb barát a legjobb barátjának ad egy ilyen vagy hasonló ajándékot?


2023. aug. 4. 01:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Keresztelőkre és nagyobb eseményekre szoktak ilyet ajándékozni, ezért furcsállja.


Az idősebb emberek pedig sokat képzelnek bele, mert náluk az ilyen ajándék kifejezetten kötött eseményekhez kötött.


Nekem nem fura, nekik lehet igen.

2023. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pedig én csak egy szülinapi ajándékot adtam a legjobb barátomnak aki nekem a nagyon fontos és ezt ő is tudja.


Köszönöm szépen a választ!

2023. aug. 4. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!