Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudom elfogadni...

Xkamix2004 kérdése:

Egyszerűen nem tudom elfogadni azt, ahogy kinézek. Nekem hegedű csípőm van és iszonyúan szégyellem. A barátomnak nagyon nagyon teszik, a legjobb barátnőm is mondja, hogy nem gáz és sokaknak vonzó. Mit csináljak, hogy elfogadjam magam? 18/L

Figyelt kérdés

#elfogadás #Hegedű csípő
2022. szept. 14. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Hegedülj rajta szépeket!
2022. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az milyen?
2022. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha még nem késő a válasz :)

Gondolom a hipdip-re gondolsz hegedű csípő alatt.

Az én volt páromnak is volt (nyilvánvalóan nem ezért szakítottunk), és ő is folyton panaszkodott miatta. Én észre sem vettem, amíg nem mondta.

Mit csinálj? Hidd el a barátodnak, hogy tetszik, vagy kezdésnek legalább annyit, hogy nem zavarja. Másnak meg ne érdekeljen a véleménye, neki kell tetszenie nem? Meg "magadnak", de neked semmi bajod nem lenne vele, ha az instáról nem ömlene rád, hogy ez VALAMIÉRT gáz.

Amit viszont jól jegyezz meg, hogy olyan embert, aki magát nem szereti, nem lehet sokáig szeretni másnak sem.


Ja és... a srácokat sokkal kevésbé érdeklik az ilyen részletek, mint gondolnátok. :D


Az elsővel meg ne törődj, gondolom megállt az érzelmi intelligencia-fejlődése 3 éves kora körül.

2023. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!