Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemények az OZORA fesztiválról?

Vélemények az OZORA fesztiválról?

Figyelt kérdés
Most van éppen, volt valaki?

2023. aug. 4. 17:00
 1/7 anonim válasza:
100%
Én ott voltam hatalmas a fesztivál most voltam először, de nem utoljára. Csak jót tudok róla mondani. Ha bármi kérdésed lenne írj nyugodtan vagy kérdezd meg hozzászólásban
2023. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen fesztiválozó megy. A divatfesztesek nagy része pár napot bírnak és menekülnek haza, a tapasztaltabbak, nyitott, spirituális fesztiválozók bírják végig. Egyik, hacsak nem a legjobb pszichedelikus fesztivál, ami létezik a földön, de ez változó az emberek igényei szerint, de sokak tartják az Ozora Fesztivált a legjobbnak.


Tény, hogy eléggé felhígult a közönség, nem egy olyan nagy részben hippi a közönség, mint mondjuk a Boom fesztiválon, de sok rosszat nem lehet hallani.

2023. aug. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos! Nekem most volt a 12. alkalom. Nehezen térek vissza a hétköznapokba, annyira felemel lelkileg. Úgy feltöltődtem, hogy kitart a következő évig.
2023. aug. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
1es vagyok még hozzátenném, hogy az nagyon jó a helyben, hogy nem számít milyen telefonod van vagy mennyibe került, mert úgyse viszed magaddal nem csak azért, mert nincs térerőd ami megint egy pozitív dolog, mert így kiszakadsz a mindennapokból, hanem azért, mert nagyon nagyon kevés embernél van és kitűnsz a tömegből vele én pl cikinek éreztem kb 15 képet csináltam az 1 hét alatt. Az embereken nem látsz márkás ruhákat, mert itt nem az határozza meg, hogy ki, hogy mennyibe kerül a cucc ami rajtad van inkább ellenkezőleg ha a pénzeddel akarod megmutatni, hogy értékesebb ember vagy csak azt mutatod meg milyen keveset érsz. Nagy autó kis pénisz esete 🤣 ide azért megy az ember hogy kiszakadjon jól érezze magát és szabad legyen. Nekem ez jött le, de javítsatok ki ha rosszul gondolom
2023. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért sok ember, akik ozorát látogatják elég tehetősek, jópár emberrel beszélgettem, és ez jött le, de az tény, hogy itt a felszíneskedés az szinte egyenlő a nullával. Pszichedelikus fesztivál, más felfogással, ha valakinek sok van, nem nyomja mások orra alá.


A nagy esőben rengetegszer elestem a tánctéren, mert eléggé bevoltam pörögve és szétéltem a dolgot, de minden alkalommal minden oldalamra jutott egy ember, aki jött felkapni, és megkérdezni, hogy megvagyok-e.

A sokadik esésnél már inkább elengedtem a dolgot és egy ideig feküdtem a sárban és dagonyáztam, a nagyszínpadon legelöl, és arra lettem figyelmes, hogy csomó ember lefeküdt a közelembe, és ott dagonyáztunK :D


Ha vibeolsz, vibeolnak veled, imádás ez a feszt, szinte mindenkivel ellehet lenni úgy, mintha 5 éves kisgyerekek lennénk.


Már várom, hogy lehessen venni a következő jegyet elővételbe :)

2023. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Így van 5-ös, mindenki full dili, és az egész egy nagy játszótér. Én azt imádom, hogy bárkire ránézek, visszamosolyog azonnal, és bárkivel el lehet kezdeni beszélgetni azonnal, úgy, mintha vagy 20 éve ismernéd, annyira közvetlen mindenki. Jártamban keltemben folyton csatlakozok másokhoz egy időre. Imádom. És én is alig várom, hogy meg tudjam venni a következő évi jegyet. 3-as voltam.
2023. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit hozzátennék, hogy az tény, hogy az emberek nagy része tényleg nagyon kedves és jófej, de mivel már nagyon sokan mennek erre a fesztiválra, kezd mainstreamesedni egy picit, és hát így jönnek a mainstream problémák is vele együtt. Tehát hiába a szeretetről és a jókedvről szól a legtöbb embernek, előbukkannak tolvajok egyre gyakrabban, tehát azért kell egy kis józan paraszti ész, hogy ne tudjanak szétlopni. Én mondjuk elaludtam kocsiban úgy, hogy felvolt nyitva a csomagtartó, meg egy ajtó is ki volt nyitva több alkalommal is (és én beszélek józan paraszti észről, tudom :D), de semmimhez nem nyúltak hozzá, pedig egy nagyon forgalmas út felé nézett a csomagtartó.


Az én baráti társaságomban senki szályából nem hallottam rosszat, csak messziről jött emberek szájából, facebook csoportokban láttam idáig, hogy kifosztották a sátrukat. Hát.. Ne legyen érték a sátorban, és ismerkedj össze a szomszédaiddal. Ennyit tudok rá mondani. Sajnos az ördög nem alszik egy ilyen fesztiválon sem, nem lehet kiszűrni az olyanokat, akik lopni mennek, és sokan belógnak a környező falvakból lopni.

2023. aug. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!