Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Joseph James Deangelo végül...

Joseph James Deangelo végül miért ált le? Vannak más sorozatgyilkosok is akik le áltak?

Figyelt kérdés

2023. aug. 4. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Ezt a JJD-t nem ismerem, de láttam viedót a BTK (Bonded-Tortured-Killed) sorozatgyilkosról, hogy egy időszakban leállt, mert gyerekei születtek, és aktív családi életet élt, de később újra kezdte.


https://www.youtube.com/results?search_query=BTK+gyilkos


Ha kiváncsi vagy a miértekre, a YT-n van pár videó dokumentális anyag.


https://www.youtube.com/results?search_query=joseph+james+de..

2023. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Előfordul hogy unta már. Volt egy sorozatgyilkos, már nem emlékszem kinél is lehetett, (talán Joseph Metheny-nél, de ebben nem vagyok biztos) akinél sokszor előfordult hogy unta már a gyilkolást. Ez lehet az egyik indok a sok közzül.
2023. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Mivel ő ugye rendőr volt régebben, nem hiába nem kapták el sokáig, mivel képzett volt abban, hogy nyomoz a rendőrség, mit vizsgál egy-egy helyszínen, ez már eleve előny volt számára abban a korszakban, amikor még nem voltak olyan krimi dokumentumfilmek vagy akár sorozatok, amiből elleshet az ember ezt azt. Tudtommal, miután kirúgták a rendőrségtől, ő még a későbbiekben is nyomon követte, hogyan fejlődnek a nyomozási módszerek, milyen új dolgokat találtak ki, stb...és hát ugye a 90-es években berobbant a DNS vizsgálat. Nyilván tudta ezt, hallott róla, gondolta innentől kezdve majd nagyon könnyen lebukhat. Szerintem ez is egy ok lehetett, amiért ő leállt. Nyilván nem azért állt le, mert közben megtért. ;)
2023. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!