Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Falazást hogy kezdjem el?

Falazást hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés

Van egy hátsó (vagyis volt) ajtónk,de régi volt és amúgy sem volt használva. Az időjárás keretestül kitépte és most van a házon egy szép luk.

Nem vagyok szakember félre ne értsetek,de szeretném felfalazni.

Itthon van lukacsos és sima bontott tégla. Ami megmaradt arról már leütöttem a vakolatot és szépen fel is van polcolva. De mégsem tudok neki állni mert hála a google-nak minden oldalon más a helyzet.


Ti hogyan csinálnátok?


Plusz info:

- Vettem már falazok habarcsot is

- Az ajtó helyén a földön fekete (valószínűleg vizszigetelés) anyag van de már kemény és fel is jött. Azt is pótolni kell? Mert nekem nincs katranyom se palackos tűzem sem...



2023. aug. 7. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó hogy megszeretned te csinali de szerintem egy szakemberrel jobban járnal max te leszel a segedje es ha legközelebb ilyen van akkor mar tudod hogy állj neki.

De félő ha te magad csinálod akarmilyen elmagyarazas alapján megreped a fal

2023. aug. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak egy ajtót kell befalazni?

Ahhoz nehogy már szakember kelljen, gondolom nem vet fel a pénz mert akkor természetesen nem koszolja be az ember a kezét.


Arra figyelj hogy kötésbe rakd a téglákat meg minden második sor fugánál fúrj be a régi falba kb 6-os betonvasat kettőt olyan 15 centire. Nem fog elfeledni semmi.

2023. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi: elrepedni*
2023. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!