Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen időre lehet számolni...

Milyen időre lehet számolni ilyenkor a pádis környékén és sátorozásnál milyen fürdési illetve wc-zési lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Ismerősökkel mennék pádisra vagyis azt hiszem kicsit lejjebb ahol van ilyen sátorozó hely völgyben ilyenkor rengeteg külföldi sátorozik ott.Szóval engem egy két dolog kicsit visszatart pl időjárás,vagy fürdési lehetőség,meg a wc dolog jó nem az,hogy beszaladok az erdőbe pisilni inkább a nagyobb dolog,hogy milyen lehetőség van ott ezekre a dolgokra.Legalább 3 napra mennénk mondjuk sátrazni se sokat sátraztam életemben azt is kicsit fenntartással kezelem de hátha.

2023. aug. 10. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az hol van, vagy milyen hely, de élt már túl ember ennél kegyetlenebb körülményeket is.
2023. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Valószínű aki rendszeresen sátrazik meg ez az érdeklődési köre annak nem számít hova szarik meg ha nem fürdik napokig.Én viszont igénylem a mindennapi fürdést meg egy normális wc-t és nem az erdőben guggolva tojni aztán eldobni a szemetet.Szóval van ott elég szennyező ember nélkülem is,ide mennénk.

[link]

2023. aug. 12. 02:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, akkor keresd a wc-t. Én sem vagyok igénytelen vagy csöves, de évente egy hétre bizony megengedem magamnak, hogy állat módjára éljek, mert nekem ez így jó.:D Hidd el, hogy szimpatikusabb tud lenni egy bokor és a levelek, mint egy fesztiválon összecsinált mobil wc, wc papír nélkül.
2023. aug. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3/


Köszi de én nem akarok állat módjára viselkedni

2023. aug. 12. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!