Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen itallal vegyem be a...

Milyen itallal vegyem be a Béres cseppet, ami elnyomja azt a rettenetes fémes ízét?

Figyelt kérdés
A Béres cseppnek kb olyan az íze, mintha fém tárgyakat nyalogatnék, borzalmas. Általában szörppel csinálom, nem hígítom fel túlságosan vízzel, hogy jó édes legyen az ital, azt remélve, hogy elnyomja a fém ízt, de nemigen akarja. Mivel vegyem be, ami elnyomja? Kevesebbet nem akarok beletenni, mivel 20 csepp kell. Lehet, hogy kevesebb, mondjuk 10 csepp nem lenne elég, hiába nem lenne annyira rossz íze. Szóval tud valaki valamit? Jó hatással van rám a Béres, csak sokszor mégis óvakodok tőle az íze miatt, ezért kéne valami megoldás.

2023. aug. 10. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én simán a veszem be víz nélkül. Utána iszom rá. Plusz egy rágó a végén.
2023. aug. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a szörp bevált, utána elhagytam és megszoktam ezt a fémes ízt
2023. aug. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Becsepegteted a torkodra.
2023. aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Becsepegteted, rá 1 korty víz, utána pedig öblögess szájvízzel egy percig.
2023. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!