Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2 kis élet elvesztésén túl...

2 kis élet elvesztésén túl jutok valaha?

Figyelt kérdés
Már van egy nagy lányom aki természetes úton fogant 8 éve.Pár éve eldöntöttük a férjemmel hogy szeretnénk kistesót teherbe is estem 2021-ben viszont hamar kiderült hogy méhenkívül van a bal petevezetékbe ágyazódott be észre is vettem hogy valami nem jó ezt egy anya megérzi.Mire a kórházba kerültem vittek is a műtőbe mert belső vérzésem volt.El is mondták hogy élt még és a vezetékkel együtt távolították el.akkor teljesen összeomlottam de a lányom miatt muszáj volt összeszednem magam.most 2023 júliusába megint teherbe estem és sajnos ugyan az volt a helyzet mint 2 éve megint méhenkívüli csak most a másik vezetékbe itt is életben volt a picuri és sajnos őt is a vezetékkel együtt távolították el.Teljesen magam alatt vagyok tudom hogy lombikkal lehet még gyermekem de egyszerűen mem bírom ezt már feldolgozni hogy miért történik ez velem.Minden terhesség előtt voltunk kivizsgálásokon mindig minden eredmény rendbe volt.Annyira nyomorultnak és egy nullának érzem magam hogy azt elmondani sem tudom.Van ebből kiút?Esetleg ha van sorstársam segíthetne hogyan lábalt ki ebből.Tudom hogy teljesen lehetetlen hiszen az a két pici lélek magával vitt egy egy darabot belőlem😭😭

2023. aug. 12. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Keress fel minél hamarabb egy pszihológust ő ebben fog tudni segíteni.

A lombikkal szerintem próbálkozzatok meg.

Nem a te hibád hogy méhen kívüli terhességed volt. E miatt ne okold magad.

Légy erős!

Kitartást kívánok!❤️

2023. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!