Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jövő év jan.1-től a kórházunka...

JLCS kérdése:

Jövő év jan.1-től a kórházunkat átveszi a B+N referencia zrt nevű vállalat. Sok a találgatás,és a rossz hírek ezzel a céggel kapcsolatban. Valamit erről a társulatról,ami hiteles?

Figyelt kérdés
Létszámcsökkentés,stb,ezeket híresztelik-a honlapjukon,persze minden gyönyörű--

2023. aug. 15. 20:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Úgy tudom,már vannak kórházak,ahol ez a vezetés van. Jó lenne,ha valaki ilyen helyről írná le a tapasztalatait.
2023. aug. 15. 20:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk ők takarítanak. A takarítók között különösebben létszámot nem csökkentettek, a vezető takarító is megmaradt. A nagyon gáz munkaerőt elküldték, de ők tényleg olyanok voltak, hogy egész nap cigiztek, egy ronggyal takarítottak végig mindent...

Igaz, most is vannak elsikált dolgok, de valamivel nagyobb a tisztaság és a takarítók már több pénzt kapnak, mint az egyműszakos ápolók.


A műszakot is átvette valami cég, azt nem tudom ők-e, ott viszont voltak elbocsátások, és olyan szakikat küldtek el, akikkel mindenki elégedett volt, villámcsapásként érte őket is. De ugye könnyebb 250 kilométerről majd iderendelgetni a szerelőt meg a festőt... A lifthez legalább meg van adva valami hamar kiérő szerelő, de ő is csak kiszed minket. :'D Vicc.

2023. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es, műszaki vagyok,vill-szer. Pont,amiket írtál,attól félnek a munkatársaim. Ma hajnalban egy készenlétes kollégámnak be kellett jönnie,mert hiba lett az intenzív,egyik szünetmentes vezérlőjében. Biztos várnak majd,türelmesen az életmentő gépek,míg majd a ner intézkedik,ha átveszik. Amúgy a műszaki berendezések,jók,de van ami labilis.És túlterhelt a hálózat. A Főig, KDNP-s funkci,de túlzás lenne nerlovagnak nevezni.
2023. aug. 16. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!