Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kapcsolatbol tavkapcsolat?

Kapcsolatbol tavkapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Felvettek egyetemre ezaltal tavkapcsolatban leszunk a parommal, hiszen ugy dontott nem jon velem. 300 km-rol van szo, persze nem nagy tav, de tudom magamrol hogy fizikai kapcsolodas nelkul nekem ez elobb vagy utobb nem fog mukodni.

Mindig azt mondja, hogy ,,4 év nem sok idő’’.. bizik abban hogy kibirjuk, de engem ez az egesz csak eltavolit tole pedig meg el sem mentem.

24 eves lesz iden, a szuleivel el meg. 6 eve dolgozik es eleg jol fizeto allasa van, egyetem mellett pedig en is menni fogok dolgozni egyertelmuen. Tehat megoldhato lenne a dolog. O megis inkabb ott marad a szuleivel (a hitelukre fogva, hogy segitenie kell). Egyebkent jo latni, hogy szuleivel jo a kapcsolata viszont az is nagyon feltuno hogy anyuci pici fia. Ok is azon a velemenyen vannak, hogy nem problema az sem ha abban a hazban veluk oregszik meg.

3 eves kapcsolatrol van szo. Nagyon sok ejszakat sirtam mar at, mert tudom hogy a levalas nehez, nekem megis furcsa hogy ennyi aldozatot nem hoz, azert hogy tenyleg egyutt maradjunk.

Persze nem varom el azt, hogy most azonnal elinduljon velem, de o konkretan azt mondta, hogy nem fog utannam jonni.

Kivancsi vagyok a velemenyekre, hogy ti hogy latjatok!? Hogy tudnek hozzaallni ehhez az egesz dologhoz vagy esetleg elfogadni?



2023. aug. 21. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mielőtt jelentkeztél volna az egyetemre, nem beszéltetek erről? Illetve te mennyi kompromisszumot lettél volna hajlandó hozni? Néztél például közelebbi sulit?
2023. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen jelentkeztem is, de nem lett eleg pontom. nagyon sok aldozatot hoztam igy is, sokszor vagyok mellette a csaladom helyett. 16 eves korom ota kulon elek a szuleimtol kulonbozo okok miatt. es miota egyutt vagyunk joval tobb idot toltok vele mint a csaladommal. ha nem vettek volna fel, akkor sem anyaekhoz jottem volna, hanem ott helyben naluk lett mar fix munkahelyem.
2023. aug. 21. 22:52
 3/5 A kérdező kommentje:
egeszen a jelentkezesi hataidoig ugy volt nem is megyek egyetemre azert hogy egyutt maradhassunk, de utanna annyian mondtak, hogy a tanulmanyaim nem hagyhatom felbe egy szerelem miatt igy belevagtam.
2023. aug. 21. 22:53
 4/5 A kérdező kommentje:
marmint a juliusi hataridoig ameddig potolni lehetett a dokumentumokat.
2023. aug. 21. 22:54
 5/5 A kérdező kommentje:
o is biztatott. miutan vegul eldontottem, hogy akkor megis megyek azt mondta velem jon. ra 3 napra bekozolte hogy csak azert mondtam nehogy ne induljak el azon az uton amit en szeretnek.
2023. aug. 21. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!