Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Napi bejelentéssel voltam egy...

Napi bejelentéssel voltam egy biztonsági szolgálatnál és azt mondták a pénzt csak 10.én kapom meg de mondtam hogy többet nem megyek? Napi bejelentésnél nincs az a szabály hogy 5napon belul ki kell fizetni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 22. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha rendesen szabályosan mondtál fel, akkor a járandóságaidat mindenképp 5 napon belül meg kell kapd.

Ha csak fogod magad és nem mész többet akkor megtehetik, hogy csak 10-én fizetnek.

De akkor van 1 sanda gyanúm hogy te 10.-én se fogsz kapni semmit se...

2023. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
(A kérdéshez és az 1-es válaszhoz pontosítás: nem 5 nap, hanem 5 munkanap.)
2023. aug. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Napi bejelentésnél AZNAP meg kell kapnod minden nap a pénzed!
2023. aug. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem kapjuk meg a pénzt sose az nap hanem minden hónap 10.-én.

Nem vagyunk bejelentve csak napi bejelentéssel és nem csak fogtam magam és nem mentem be hanem rendesen betelefonáltam. Semmit nem kellett aláírni hiszen egy munka szerződést se kaptunk soha

2023. aug. 22. 17:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor feketemunka. Lehet, hogy be se vagy jelentve sehogy se.

Akkor pedig ne nagyon remélj pénzt.

A telefon nem ér semmit ebben az esetben.

2023. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell mondjam, hogy amíg birkák vannak a mezőn addig mindig lesz aki ki is használja őket.

Komolyan az ember esze megáll, azt gondolnánk, hogy felnőtt ember képes önállóan utánajárni, hogy mit jelent a bejelentett munkaviszony, ehhez képest még több hónap után sem esik le neki hogy feketén "dolgozik"...

2023. aug. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!