Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kértetek már ki pénzt mypaysaf...

Jocijoska kérdése:

Kértetek már ki pénzt mypaysafe (card)-ról?

Figyelt kérdés

Paysafecard-nak ugye van az online felülete a mypaysafe ahova a kódot megadva feltöltöd a kártya egyenlegét.


Ide szeretnék pénzt kikérni egy oldalról, csak nem tudom hogyan működik a mypaysafe oldalról a kifizetés bankszámlára. Valaki jártas ebben?


Ja és egy bónusz kérdés. Sajnos, gondolom, hogy nem adómentes a mypaysafe oldalról jött pénz igaz? :)



2023. aug. 25. 07:33
 1/1 anonim válasza:

Nem tudom, hogy van-e egyszerűbb vagy jobb módja paysafe-ről való pénzkivételnek de én skrill-en keresztül szoktam :) annyi, hogy sajnos levesz 5% adót az összegből, de onnan át tudom utalni saját számlára.

(Skrill-en indítasz egy befizetést, ott ki tudod választani, hogy paysafe-en keresztül szeretnéd ezt megtenni, végig vezet a lépéseken utána pedig magáról a skrillről ki tudod utalni saját számlára)

2023. szept. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!