Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez miatt nem jöhet hozzám...

Ez miatt nem jöhet hozzám masszázsra??

Figyelt kérdés
Masszőr vagyok és van nem masszőr kollégám. Eddig mimdig hozzám jött masszázsra. Van rajtam kivűl több masszőr is. Kicsit megtetszett ez a fiú, de komoly párkpcsolatba élek és semmi bármiért nem áldoznám fel. Mimdig kérdezte hogy vagyok, hogy telnek a napok? Mikor megyek az épületbe jön elém. Ez a kolléga az utólsó kezelés óta nem jelentkezett. Mesélt a régi kapcsolatairól h azok rosszak voltak. Tanácsoltam neki hogy úgyis jár bulikba, akkor keressen magának egy kis normális lányt. Lenne kezelése még de lassan másfél hete nem jelentkezett. Megsértődhetett??

2023. aug. 28. 23:55
 1/3 hosszúhajú ***** válasza:
szerintem nem sértődés, hanem felméri a helyzetet hogy ez így nem biztos hogy jó ötlet, játszani a tűzzel. nem teszi ki magát kísértésnek ha tudja hogy párod van. ez lehet az egyik ok. mások írnak talán más okot is. de ha ez egy normális pasas és etikus is, akkor ez lehet.
2023. aug. 29. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk egészséges ember el tud menni egy számára szükséges kezelésre úgy is, hogy nem akarja feltétlenül megdu... megfűzni a kezelőszemélyzetet.

Ergo

a) vagy eddig sem volt szüksége kezelésre csak azért járt oda hogy megkaparintson, vagy

b) egy éretlen hülyegyerek akinek ugyan kéne a további kezelés de nem tud a szemedbe nézni ilyen "megaláztatás" után, vagy

c) egyéb okból nem jelent meg.

2023. aug. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta jelentkezett nálam. Nem hoztuk elő ezt a témát. Mindig kérdezi mi újság?? Mit csináltam,csinálok a hétvégén?? Mikor köszönünk egymásnak akkor mosolyog mint a tejbetök én meg csak nézem hogy mi van. Magamat se értem öszintén van párom akit nagyon szeretek es minden okés velünk. De valamiért vonzódok ehhez a sráchoz.
2023. szept. 6. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!