Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem működik az lámpa...

Miért nem működik az lámpa Sims 4-ben?

Figyelt kérdés

Most epitettem hazat elakartam kezdeni jatszani, de nem mukodik világitás, se tv, se sütő.

A postaladara kattintva atallitottam "store"-ra, mert ezt olvastam. Tudtok valami megoldást erre :(



2023. aug. 29. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Ha jól sejtem, Off the grid házad van. Ez azt jelenti hogy nem kapsz áramot, vizet, semmit, és semmi sem működik aminek áramra avgy vízre van szüksége. Két(három) megoldásod van:


1. Leveszed az Off the grid tulajdonságot a házadról.

(Ezt az építkezés módban teheted meg, van egy külön panel ahol a ház tulajdonságait választhatod ki. Itt látni fogsz egy kupát, erre kattintva éred el a kihívásokat. Itt találod majd meg az off the grid-et, ezt vedd ki.)

Tádám, van áram! :)


2. Elég áramot és vizet generálsz. Vannak szélturbinák, napelemek, áram generátorok... Kiválaszthatod, mit szeretnél - DE: Elég sok fog kelleni hozzá, hogy fenntartsd a házadat. Úgyhogy készülj fel arra, hogy az egész tetőd napelemmel lesz tele.


3. Ha számítógépen játszol és nincs ellenedre a modok használata, letölthetsz egy modot ami kicsit feljebb tolja a napelemek és szélturbinák teljesítményét. Ezután is szükséged lesz valamilyen áram generálási stratégiára, de legalább nem kell majd 15 napelemet venned csak azért hogy ne olvadjon le a hűtőd.

2023. szept. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!