Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most adok fel csomagot Foxpost...

CzV2 kérdése:

Most adok fel csomagot Foxpostra, viszont azt nem tudom hogy nekem kell fizetni az automatánál?

Figyelt kérdés

2023. aug. 30. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, amikor feladod a csomagot, ki kell fizetned a szállítási költséget.


Ha utánvéttel adod fel, akkor kérhetsz annyival többet, hogy a visszakapott pénz fedezze a szállítási költséget is, de először ezt neked ki kell fizetni a cégnek, hogy elvigyék a csomagodat odáig - meg az utánvétnek is van külön költsége, ezért valamivel olcsóbb az előre utalás.

2023. szept. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Igaz már régebbi post de megkérdezhetem a csomagfeladás mennyibe került foxpostnál?
nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 Legegyszerűbb, ha felmész az oldalukra és megnézed. Nagyjából 1000-1200 körül kezdődik és innen megy felfelé. Függ a csomag méretétől (mekkora rekeszbe fér bele az automatában - van, hogy nagyobba teszik felár nélkül, ha épp az van több szabadon, de kisebbe biztosan nem tudják bele préselni, így nem is próbálják).


Attól is függ, hogy automatából automatába küldöd, vagy háztól-házig futárral, vagy ezek vegyes változatai. Ha utánvéttel kéred, az feláras szolgáltatás.


Korábban voltak akciós automaták is, hogy reklámozzák az új helyeket, így ha onnan/oda küldtél csomagot, akkor olcsóbb volt. Mostanában ilyet nem láttam, de kedvezmény kupont kaptam már tőlük - persze mostanában csak fogadok csomagokat, küldeni nem szoktam...

nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!